A MAGYARORSZÁGI BÁBSZÍNHÁZAK XII. TALÁLKOZÓJA. 2014. OKTÓBER 15-19.

Bábszínházak 2014

PROGRAM

2014. október 09. - kölyökidő

Program

2014. október 15.
szerda


13:00
ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ
Közreműködik:a Színház és Filmművészeti Egyetem bábszínész és rendező szakos osztálya
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

14:00
A KIS DECEMBER KIRÁLY
Vojtina Bábszínház - Debrecen
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

16:00
MADÁRHÁZ
Stúdió K Színház
/ Kelemen László Kamaraszínház/

17:30 és 18:30
HA DEDE
Kabóca Bábszínház - Veszprém
/ Ruszt József Stúdiószínház/

19:00 - 20:30 vacsoraszünet

20:30 - 22:30
SZAKMAI MEGBESZÉLÉS
/ Tudomány és Technika Háza/



23.00 óra
Off program
SZFE bábos osztály
VIZSGAETÜDÖK
/ Ruszt József Stúdiószínház/

2014. október 16.
csütörtök


09:30
HANYISTÓK, avagy a grófkisasszony és a lápi szörny története
Vaskakas Bábszínház - Győr
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

11:00
RÉV FÜLÖP
Kövér Béla Bábszínház - Szeged
/Kelemen László Kamaraszínház/

12:00 - 14:00 ebédszünet

14:00
BÓDOG ÉS SZOMORILLA
HeppTrupp
/ Ruszt József Stúdiószínház/

16:00
SZEKRÉNYMESÉK
Ziránó Színház 
/ Kelemen László Kamaraszínház/

18:00
FENN ÉS LENN, avagy cirkusz minden
Harlekin Bábszínház - Eger
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

19:00 - 20:30 vacsoraszünet


20:30 - 22:30
SZAKMAI MEGBESZÉLÉS
/ Tudomány és Technika Háza/


23.00 óra
Off program
Idegen elemek
Hups Crew
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/


2014. október 17.
péntek



10:30 és 11:00
TÖRÖKVÉSZ VITÉZ avagy Vitéz László és a törökök
Fekete Dávid
/ Ruszt József Stúdiószínház/


12:00 - 14:00 ebédszünet

14:00
SZENTIVÁNÉJI ÁLOM
Kolibri Színház
/Kelemen László Kamaraszínház/

17:00
A KIS HABLEÁNY
Bóbita Bábszínház
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/


18:30 - 20:00 vacsoraszünet

20:00
BALTASAR ESPINOSA utolsó üdülése és üdvözülése
Mesebolt Bábszínház - Szombathely
/ Piarista Gimnázium udvara/

21:30 - 23:00
SZAKMAI MEGBESZÉLÉS
/ Tudomány és Technika Háza/



2014. október 18.
szombat

09:30
TÍZ EMELET BOLDOGSÁG
Budapest Bábszínház - Mesebolt Bábszínház
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

11:00
POCAKMESE
Napsugár Bábszínház - Békéscsaba
/ Kelemen László Kamaraszínház/


12:00 - 14:00 ebédszünet

14:00
VILÁGSZÉP NÁDSZÁLKISASSZONY
Csodamalom Bábszínház - Miskolc
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

16:00
GRAND HOTEL
MárkusZínház - Pécs
/Kelemen László Kamaraszínház/
18:00
HAMUPIPŐKE
Ciróka Bábszínház - Kecskemét
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

18:00 - 20:00 vacsoraszünet

20:30 - 22:30
SZAKMAI MEGBESZÉLÉS
/ Tudomány és Technika Háza/

23.00 óra
Off program
Ebcsont és nyúlcipő
Törőcsik Eszter és Kovács Judit előadása
/ Ruszt József Stúdiószínház/


2014. október 19.
vasárnap

09:30
SZÉLSZABADÍTÓ
Griff Bábszínház -  Zalaegerszeg
/ Ciróka Bábszínház - Nagyterem/
11:00
DOBRONKA CIRKUSZ VILÁGSZÁM 
Magamura Alkotóműhely és a Mesebolt Bábszínház
/Kelemen László Kamaraszínház/

12:00 - 14:00 ebédszünet

14:00 és 16:00
VITÉZ LÁSZLÓ ÉS VAS JULISKA
Fabók Mancsi Bábszínháza
/ Ruszt József Stúdiószínház/

18:00
A HÁROM MUSKÉTÁS
Divadlo Alfa előadásában

 / Ciróka Bábszínház - Nagyterem/

 18:30 - 20:00 vacsoraszünet

20:30 - 22:30
SZAKMAI MEGBESZÉLÉS
ÉS ZÁRÓ
Közreműködik a Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem bábművész osztálya.

/ Tudomány és Technika Háza/

A bejegyzés trackback címe:

http://babszinhazak2014.blog.hu/api/trackback/id/tr646647289